MENU

Statystyki

Użytkowników : 9
Artykułów : 603
Zakładki : 1
Odsłon : 3863877
Dziękujemy za Wasz czas! PDF Drukuj Email

 

Dziękujemy za ostatnie dni! To był czas intensywnych spotkań i rozmów!

Ostatnie dni upłynęły naszemu kandydatowi na burmistrza Gminy Kęty i jego drużynie z Porozumienia Ponad Podziałami i z Porozumienia Samorządowego Powiatu na licznych spotkaniach z mieszkańcami. Mimo napiętego harmonogramu udało się odwiedzić wszystkie sołectwa oraz dzielnicę Stare Miasto i dzielnicę Nowe Miasto. W tym czasie kandydaci KWW PPP spotkali się z tymi, którzy trzymają za nich kciuki, tymi, którzy chcieli poznać ich bliżej oraz tymi, którzy myśleli, że zakłócą spotkania, ale szybko zmieniali zdanie????

Głównymi tematami spotkań były plany Marcina Śliwy i jego kandydatów na dalszy rozwój gminy, zadania, które chcą realizować oraz możliwości inwestycyjne. Uczestników spotkań interesował szczególnie program wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie Ponad Podziałami, który na każdym spotkaniu został szczegółowo omówiony. Wszyscy mieszkańcy mogli również zobaczyć spot promocyjny, w którym zaprezentowane zostały największe inwestycje upływającej kadencji, w której obecnie dowodzi pełniący obowiązki Burmistrza Marcin Śliwa.

- Pragnę serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w spotkaniach, bo nie ma lepszej okazji do wymiany zdań, weryfikacji informacji i szczerej rozmowy niż spotkania na żywo – podkreśla Marcin Śliwa. – Dziękuję Państwu za obecność, słowa poparcia, wszelkie sugestie oraz słowa krytyki, bo te - choć nieliczne - to przedstawione były w konstruktywny sposób i w pełnym szacunku – wyjaśnia dodając, że już niebawem pojawi się zapowiedź ostatniego spotkania z mieszkańcami dzielnicy Kęty Podlesie, o szczegółach którego będziemy informować na naszej stronie faktykety.pl i na fanpage na Facebook’u.

Materiał wyborczy sfinansowany ze środków KWW Porozumienie Ponad Podziałami