Strona główna Aktualności Najnowsze Uwaga, jest sprawa do załatwienia!
Uwaga, jest sprawa do załatwienia! PDF Drukuj Email

Burmistrz zaprasza mieszkańców do wspólnej akcji

Oto treść komunikatu Krzysztofa Jana Klęczara, burmistrza Gminy Kęty:

Narodzie kochany, jest temat!
Nasza Gmina jest piękna, ale spod sterty śmieci ciężko to czasem dostrzec.
Służby publiczne robią, co mogą, ale same nie dadzą rady. Bez Was sobie z tym nie poradzimy. W tym co napiszę, nie będę ani innowacyjny, ani wyjątkowy. Wielu z Was, na własną rękę regularnie sprząta naszą Gminę, za co jako burmistrz serdecznie Wam dziękuję!
Ale dziś rzucam hasło. W najbliższy weekend ruszmy wspólnie! Pokażmy kolejny raz całej Polsce, że Gmina Kęty potrafi!
Pod moim patronatem nasz Dom Kultury, Muzeum, Biblioteka, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Rynek 13 Miejsce Aktywności Mieszkańców i Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Podlesia zapraszają Was wszystkich do ciekawej, społecznej akcji!
Nie dajmy się pandemii. Stwórzmy max. pięcioosobowe drużyny i w ten weekend ruszmy ratować naszą przyrodę. Dla wszystkich uczestników zapewniamy worki i rękawiczki, a nasi partnerzy gwarantują ciekawe upominki! Śmieci po akcji odbierze Komax.
Koordynatorem akcji jest Sylwia Brzozowicz, szefowa Domu Kultury. Szczegółów szukajcie już jutro na stronach i profilach naszych partnerów!
Gmina Kęty to nasza wspólna sprawa. Jako Jej Gospodarz rzucam tę inicjatywę. Polubiajcie, udostępniajcie i zapraszajcie znajomych. Niech nas będzie jak najwięcej. POKAŻMY, NA CO NAS STAĆ!
To jak, dołączycie???


Tu link do wpisu na profilu burmistrza – KLIKNIJ!