Strona główna Aktualności Najnowsze Inspirowani Naturą 2019
Inspirowani Naturą 2019 PDF Drukuj Email

Oddaj swój głos na nasze miasto!

Kęty już po raz 4. walczą o tytuł najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce w plebiscycie Terra Flower Power. Miasto ma duże szanse na sukces – obecnie w głosowaniu internetowym zajmuje 4. miejsce i systematycznie pnie się do góry.


Równie udane były poprzednie starty w zabawie. W roku 2016 Kęty zajęły 3. miejsce, wygrywając bon na zakup miejskiego ukwiecenia na kwotę 1.000,00zł; w roku 2017 wywalczyły 5. lokatę, a przed rokiem – mimo zajęcia 9. miejsca i problemów technicznych z oddawaniem głosów na Kęty – otrzymały nagrodę specjalną za najciekawsze ukwiecenie i najbardziej zaangażowaną społeczność w postaci imponujących rozmiarów donicy dekoracyjnej, która obecnie zdobi ul. Żwirki i Wigury.

Co ciekawe, w tym roku w konkursowej galerii zdjęć widniejącej na stronie konkursu (kliknij TUTAJ) znalazły się nie tylko fotografie przygotowane przez Wydział Rozwoju UG Kęty, ale także zdjęcia mieszkańców, którzy uwiecznili kęckie kwiatowe dekoracje, potwierdzając, że ukwiecone i zielone Kęty to miasto, z którego są dumni.

Jak oddać głos na Kęty w plebiscycie Terra Flower Power 2019?

 

Kliknij TUTAJ i zostaw like lub inną reakcję, a następnie udostępnij informację o konkursie wszystkim znajomym. Każdy może oddać tylko jeden głos (jeden like pod zdjęciem konkursowym).

Foto: Wydział Rozwoju Urzędu Gminy Kęty/www.kety.pl