Zespół Konwersja PDF Drukuj Email

Warto zatrzymać się przy tych utworach

 


Zespół Konwersja powstał w 2009 r. w Kętach. Obecnie w skład wchodzi pięć osób.

 

Przez ostatnią dekadę grupa zagrała wiele koncertów i zgromadziła materiał na swoją pierwszą płytę pt."Dzieciak", która wydana została latem 2017r. Na krążku znajduje się 10 utworów, które opowiadają prawdziwe historie przedstawione w rockowym klimacie. W jednym z utworów pt. "Huśtawka" gościnnie wystąpił Eugieniusz  "Siczka" Olejarczyk z zespołu KSU.

Zespół wziął także udział w nagraniach do trzech teledysków obrazujących utwory: Konwersja, Pirat, Dzieciak, a premiera kolejnego klipu (do utworu "Dziadek") odbędzie się jutro 22 stycznia 2019r.

Warto zatrzymać się przy tych utworach, bo autorskie teksty uderzają szczerością. Fani zespołu zgodnie przyznają, że tę muzykę wystarczy usłyszeć raz, by chciało się wracać do niej w każdej chwili.  Aktualnie wokalista zespołu Andrzej Bierczak pracuje nad materiałem do drugiej płyty.


Poniżej linki do piosenek do piosenek

www.youtube.com/watch?v=xLVym1B7PRo
www.youtube.com/watch?v=2T56euqi518
www.youtube.com/watch?v=0Bz_aDio1Pw

 

Komentarze  

 
#2 fan 2019-02-04 11:59
No fajna kapela, tylko jak dobrze posłuchać tekstów i linii melodycznej KSU, to Konwersja jest jego bliźniakiem. (może to jeszcze nie plagiat, ale bardzo, bardzo blisko).
Cytować
 
 
#1 Maciek 2019-01-24 21:22
Brawo Panowie! Gratuluję.
Cytować