Jakub Goc z Łęk PDF Drukuj Email

Jak w prosty sposób się ośmieszyć? Oto wzór – Jakub Goc.

 

Jakub Goc z Łęk. Radny Gminy Kęty. Przykład jak ośmieszyć się za każdym razem, gdy podnosi się rękę podczas głosowania na sesjach.
To, że Jakub Goc jest radnym po raz pierwszy w swoim życiu nie zwalnia go z obowiązku z tego, by zorientował się jak tę funkcję pełnić należycie. Bo bez tej wiedzy ośmiesza się co rusz…

 


Przykładem tego jak stać się rzeczonym pośmiewiskiem jest zachowanie Jakuba Goca na sesji budżetowej. Pan Goc zagłosował przeciwko budżetowi, w którym ponad milion złotych przeznaczone jest na budowę ciągu pieszo – rowerowego wraz z oświetleniem (!!!) w Łękach. Pan Goc, stwierdził, że nie głosował przeciwko budowie ścieżki tylko przeciwko wszelkim podwyżkom. Śmiech na sali i argumentacja niczym dziecka w przedszkolu! Pan Goc jest radnym, więc powinien wiedzieć, że budżet głosuje się „w całości”, skoro jest przeciwny jego uchwaleniu oznacza, że jest przeciwny zawartym w nim wydatkom, a więc automatycznie przeciwny jest powstaniu ścieżki wraz z oświetleniem w sołectwie Łęki.

Warto zaznaczyć, że ten sam radny od jakiegoś czasu próbuje budować swoją pozycję polityczną na nieszczęściu ludzkim i wypadku, w którym zginęła młoda mieszkanka Łęk. Podaje ten przykład przy każdym apelu o zwiększenie bezpieczeństwa przy drodze wojewódzkiej. Apeluje w interpelacjach o doświetlenie DW948, o oświetlenie przejść dla pieszych, a jednocześnie nie popiera budżetu, który właśnie to zakłada. Albo my czegoś nie rozumiemy albo mamy tu do czynienia z książkowym przykładem hipokryzji !!! Niech Pan się trochę nauczy od dwóch starszych kolegów radnych zwłaszcza z Bulowic jak się w takich sytuacjach głosuje.

Poziom brukowca lub jak kto woli pudelka radny ten osiągnął przy pytaniu zadanym dokładnie 4h 28m 36s –  (…) Czy plotką ayy (bliżej nie określone słowo) czy prawdą jest istniejąca plotka, że kandydatem na nowego prezesa Komaxu będzie były burmistrz Roman Olejarz? Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Takie są niestety nowe standardy Klubu PiS w Kęckiej Radzie Miejskiej – na sesjach pogadać o plotkach i ploteczkach jak za starych dobrych czasów przekupki na targu.  
Jesteśmy przekonani, że ciąg dalszy nastąpi 


 

Komentarze  

 
#13 Redi 2019-01-12 20:17
Cóż za zorientowanie w temacie @Puszek Gratuluje żeby pisząc komentarze nie zadać sobie choć troszkę trudu i sprawdzić informację czy redaktorem jest kobieta czy mężczyzna :-*. Redakcj brawo!!! Trzeba obnażać takie infantylne zachowania.
Cytować
 
 
#12 Julka 2019-01-12 20:03
Widać że zabolało radnego ale to tak zazwyczaj bywa jak prawda w oczy kole.
Cytować
 
 
#11 Michał 2019-01-12 19:11
O co Wam chodzi? Czepiacie się jakiegoś małego błędu zamiast skupić się na faktach. Chcecie w ten sposób odwrócić uwagę od treści tekstu czy jak? :lol:
Cytować
 
 
#10 Radosław 2019-01-12 18:33
Cytuję Jojo:
Poziom tego tekstu jest tak niski, że przebija się przez muł w Rowie Mariańskim...Pisał to chyba jakiś rozsierdzony , pryszczaty nastolatek, który dostał cios w szczepionkę od kolegi , a nie poważny dziennikarz...Prosze się najpierw nauczyć pisać, a dopiero potem brać za hejtowanie. Fakty kęty wstyd za takie promowanie analfabetyzmu. A rządzący gminą najpierw niech się wrócą do podstawówki odrobić braki, a potem niech się biorą za rządzenie, bo już na pewno nie za pisanie...

Poczytaj sobie gościu stronkę Tomasza z Nowej Wsi, to jest wzór prawd i dziennikarstwa. Jakbyś nie był zorientowany, to na tą stronkę ludzie sami przysyłają różne artykuły w które redakcja nie ingeruje. Wiem, bo sam kiedyś pisałem i publikowali w oryginalnej wersji. Jakbyś jeszcze dobrze popatrzył, to pod tym tekstem nikt się nie podpisał, a jak pisze ktoś z redakcji, to zawsze podpisują Redakcja
Cytować
 
 
#9 Edi 2019-01-12 18:03
Drodzy koledzy w jednej osobie. Nie będę wymieniać nickow bo wiadomo. Poziom intelektualny podobny do radnego opisanego w artykule. Jak już się chce coś pisać to trzeba raczej zmienić trochę styl to tak żeby nikt nie poznał że to ta sama osoba. Pan radny pokazał się z takiej strony że bardzo dobrze, iż został w ten sposób opisany. Oprócz tego że się jest radnym to trzeba mieć trochę w głowie. A już wykorzystywać czyjąś tragedię to jest skandaliczne. A jak się komuś nie podoba strona to jest rada - nie czytać. Na tej stronie nie potrzeba osoby o zerowej inteligencji. Taka prawda Tomaszu...
Cytować
 
 
#8 JoJo 2019-01-12 11:39
Droga Mambo (lub drogi Mambo) ! Cała ta sytuacja w gminnym cyrku mało mnie interesuje, a na ten artykuł trafiłem przypadkowo i po prostu uważam, że jeżeli jakiś pismak ( bo ciężko tutaj mówić o dziennikarzu lub redaktorze ) wrzuca coś do publicznej wiadomości, to chociaż mógłby to raz przeczytać, poprawić...Nie, bo po co? polska język trudny język. Widocznie jaka strona tacy redaktorzy.
Cytować
 
 
#7 Mieszkaniec 2019-01-11 19:07
To jest wstyd za takiego radnego. I jeszcze jego zachowanie wykorzystując wypadek to już przechodzi wszelkie pojęcie Beszczelnosc ludzka nie zna granic. Panie radny a może pytanie, czy prawdą jest że na prezesa Komax chciał kandydować Pana kolega radny Kubik? Bo wie Pan Kęty nie chcą upadku Komaxu tak jak to miało miejsce w Skok Jowisz.
Cytować
 
 
#6 Mamba 2019-01-11 16:29
KADAFI, JOJO, RDW, PUSZEK, JANUSZ. Śmiem twierdzić że do czynienia mamy z jedną osobą, która nie umie pogodzić się z prawdą tu napisaną. Tylko szuka dziury w całym a nie merytoryki wypowiedzi.
Cytować
 
 
#5 Kadafi 2019-01-11 15:18
To, co mi się nie podoba, to fakt, że po lekturze artykułu mam dość czytania czegokolwiek na tej stronie.
Cytować
 
 
#4 Jojo 2019-01-11 09:52
Poziom tego tekstu jest tak niski, że przebija się przez muł w Rowie Mariańskim...Pi sał to chyba jakiś rozsierdzony , pryszczaty nastolatek, który dostał cios w szczepionkę od kolegi , a nie poważny dziennikarz...P rosze się najpierw nauczyć pisać, a dopiero potem brać za hejtowanie. Fakty kęty wstyd za takie promowanie analfabetyzmu. A rządzący gminą najpierw niech się wrócą do podstawówki odrobić braki, a potem niech się biorą za rządzenie, bo już na pewno nie za pisanie...
Cytować