948 w budowie PDF Drukuj Email

Droga w budowie (fotorelacja)


Remont drogi wojewódzkiej Nr 948 na terenie Gminy Kęty wchodzi w decydujący okres. Powoli poszczególne elementy remontowanej drogi, takie jak zatoczki autobusowe, zjazdy do posesji, rowy odwadniające nabierają realnego kształtu. Na dużej części drogi została wylana warstwa nośna a ścieżka pieszo -  rowerowa czeka na wykończenie. W najbliższych tygodniach rozpoczęte zostaną prace związane z budową trzech rond oraz przebudową kilku mostów. Zapraszamy na krótką fotorelację z budowy drogi.

 

 

 

 

 

Komentarze  

 
#20 Adam 2018-08-30 14:13
Niestety nic nie usprawiedliwia ślimaczego tempa prac. Jak również absurdalnych sytuacji, gdzie np.wykonawca 2 miesiące temu przekopał drogę w pobliżu Łęk, zasypał jeden pas ruchu drugi pozostawiając wyłączony (rozkopany). Od tego czasu nic się w tym miejscu nie dzieje. Ruch utrzymywany wahadłowo. Ile nas to wszystkich kosztuje czasu, nerwów? Ile niepotrzebnie spalonego paliwa samochodów stojących w korkach? Jaki wpływ na środowisko które w tej części małopolski jest jednym z najgorszych w Polsce? Dlaczego burmistrz nie interweniuje? Czy sam fakt budowy drogi (wojewódzkiej a nie powiatowej jak sami piszecie) jest powodem do bezkrytycznego wychwalania burmistrza? Moim zdaniem z pewnością nie.
Cytować
 
 
#19 Jarek 2018-08-22 19:00
Inwestycje drogowe zawsze utrudniają życie nam kierowcą i sam na to nie raz narzekam ale w końcu remontować trzeba, ale narzekać na jakość drogi przed ukończeniem jej budowy to już chyba przesada.
Cytować
 
 
#18 Klaudia 2018-08-21 11:04
Piękna droga, piękna ścieżka co prawda remont się dłuży ale na pewno efekt będzie super. Nareszcie moje dzieci będą mogły bezpiecznie odwiedzić na rowerku babcie w Bielanach bo do tej pory wycieczka z Kęt była nie możliwa.
Cytować
 
 
#17 Witek 2018-08-20 18:38
Czytając takie komentarze jak ten o ulewie w czasie suszy to nie wierzę w to co widzę. Tak się pisze chyba po to żeby pisać to tak jak by próbować narzekać na film przed jego obejrzeniem :lol:
Cytować
 
 
#16 wyborca 2018-08-20 18:23
Cytuję Bogs:
...po ostatniej burzy z mocnym opadem deszczu, na odcinku N.Wies - Bielany droga ta wygladala jak rzeka...., gdzie sa odplywy dla deszczowki z jezdni sz. projektanci...?

Po pierwsze, to kiedy ta ulewa była? Słaba prowokacja. Po drugie. Temat studzienek był już opisywany, a jutro proszę ruszyć się, tak dla swojego zdrowia i zobaczyć na własne oczy a nie u wujka Google maps czy są studzienki czy ich brak. Ostateczne ustawienie studzienek będzie możliwe po wylaniu warstwy ścieralnej asfaltu. Przypominam, że to nadal plac budowy a jak widzę niektórzy o tym zapominają. Trochę cierpliwości.
Cytować
 
 
#15 Bogs 2018-08-19 17:07
...po ostatniej burzy z mocnym opadem deszczu, na odcinku N.Wies - Bielany droga ta wygladala jak rzeka...., gdzie sa odplywy dla deszczowki z jezdni sz. projektanci...?
Cytować
 
 
#14 JANUSZ 2018-08-19 06:35
"dobra zmiana" robi wszystko aby udowodnic suwerenowi ,że samorzady nie radza sobie z dotacjami unijnymi. Jestem jednak pewny ze pomimo przedluzajacych sie terminow doczekamy sie ,że mieszkancy docenią tą inwestycję i w koncu bedziemy mogli cieszyc sie z nowej nawierzchni, rond, ściezki rowerowej oraz oświetlenia
Cytować
 
 
#13 Malgosia 2018-07-25 10:49
Dlaczego nie potrafimy docenic faktu, ze burmistrzowie o nas dbaja?
Pamietacie odcinek drogi od Podlesia do Bielska przed remontami drog: przeciez tam nogi mozna bylo po zimie polamac, a nie tylko nadwozie zepsuc...
Ja mam tylko jedna prosbe: Panie Burmistrzu blagam jak najszybciej rozpoczac budowe BDI.
To naprawde ulatwienie. Za reszte DZIEKUJE :roll: :roll:
Cytować
 
 
#12 Ul Młodzieży Polskie 2018-06-29 20:04
Po remoncie tej drogi obwodnica Kęt będzie w pełni gotowa, nie ma potrzeby i pieniądzy na budowę drugiej obwodnicy Kęt.
Cytować
 
 
#11 Marian 2018-06-29 07:34
Cytuję Mieszkaniec:
Czy ktoś odpowie mi na pytanie kiedy ten remont wreszczie się skończy. Straszenie powoli im to idzie. Dramat
Mieszkańcu ty się ciesz że w ogóle idzie bo to co jest teraz z firmami to jakiś dramat. Nawet prywatnie jest problem kogoś znaleźć a jak już znajdziesz to mają takie stawki że chyba sam się zajmę budowlanką. Ja nie wiem w sklepach drożyzna w usługach drożyzna chyba my co nie mamy 500+ płacimy za to rozdawnictwo:-(
Cytować