Strona główna Aktualności Najnowsze Fakty Kęty Marzec 2018/10
Fakty Kęty Marzec 2018/10 PDF Drukuj Email

Gminna oświata w budowie (FOTORELACJA)

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji wybranych zadań remontowo – inwestycyjnych zrealizowanych w naszych placówkach oświatowych w roku 2017.

 

 

Budowa sali gimnastycznej w ZSP nr 3 w Kętach Podlesiu.

 

Kontynuacja wymiany stolarki okiennej w SP nr 2 Kęty , SP Bielany oraz w SP Nowa Wieś.

 

Modernizacja pracowni komputerowych w SP Bielany i ZSP Łęki.

 

Remont placu szkolnego w ZSP Łęki.

 

Dostosowanie budynku szkoły do wymogów bezpieczeństwa przeciwpożarowego w ZSP Witkowice (Etap I).

 

Kontynuacja wymiany instalacji elektrycznej i wymiana opraw oświetleniowych w ZSP Bulowice.

 

Remont sanitariatu dla personelu w SPWP nr 9 Kęty.

 

Remont  kuchni i zaplecza kuchennego w SPWP nr 7 Kęty.

 

Wymiana urządzeń kuchennych w SPWP w Nowej Wsi.

 

 

Wymiana urządzeń na placu zabaw w SPWP nr 8 Kęty.

 

Komentarze  

 
#13 belfer 2018-06-05 20:19
Cytuję Paweł:
Zmieniam z TVN i TVN24 na TVP. Polecam wszystkim hejterom.

Panie Pawle. Nie stać Pan na konstruktywny komentarz? Żadnych argumentów tylko obrażanie innych. Być może nie jest Pan w stanie cokolwiek mądrego napisać co świadczyłoby o porażce szkoły do której Pan uczęszczał. Przypominam, że tematem tej dyskusji jest właśnie oświata.
Cytować
 
 
#12 Paweł 2018-06-05 08:40
Zmieniam z TVN i TVN24 na TVP. Polecam wszystkim hejterom.
Cytować
 
 
#11 Antoni 2018-06-04 20:43
Nic co ludzkie nie jest mi obce. To jak panie Pawle będzie z tym myśleniem? :lol: Jak powiedział pan Michał zmień pan kanał w TV :lol:
Cytować
 
 
#10 Michał 2018-06-04 20:33
Paweł chyba za długo oglądałeś jeden kanał w tv. Może przełącz czasami na inny, a później włącz myślenie :lol: Uwierz mi, że to nie boli. Wystarczy poszperać chwilę w internecie i porównać środki wydane na oświatę w poszczególnych latach. Gwarantuje Ci, że jak już to znajdziesz to zmienisz zdanie
Cytować
 
 
#9 Anna 2018-06-04 20:31
Paweł oczywiście wszystko można nazwać propagandą i jest to nad wyraz twórczy komentarz z twojej strony:lol: podejrzewam że wymagał od Ciebie sporo czasu na przemyślenie i analizę. Szkoda tylko że skoro ktoś wreszcie robi swoją robotę dobrze, to że zawsze znajdzie się osoba która byle jakimi argumentami próbuje tą pracę bagatelizować
Cytować
 
 
#8 belfer 2018-06-04 20:29
Panie Pawle. To forum to pole do dyskusji a Pan zamyka ją do słowa Propaganda. Co Pan przez to rozumie? Czy te nowoczesne pracownie komputerowe, super wyposażone kuchnie, nowe place zabaw, to tylko propaganda? Zniszczone okna dawno powinny być już wymienione, ale nie zostały! Dlaczego nie? Bo były inne priorytety. Więc cieszmy się, że teraz takie działania są realizowane.
Cytować
 
 
#7 Wojtek 2018-06-04 20:24
Panie Pawle, propaganda to jest w różnych telewizjach informacyjnych, każda przedstawia inny pogląd. Ja napisałem to co widzę, jeszcze mam do tego prawo, bo widzę ile się w ostatnio w szkołach dzieje.
Cytować
 
 
#6 Paweł 2018-06-04 09:49
Cytuję Wojtek:
Cytuję Sabina:
Nie wiem czym się tu zachwycać. To przecież normalne, że czasami trzeba coś wyremontować. Czy to nie jest tak, że co roku jest coś nowego zrobione, albo wyremontowane?


Pani Sabino nie jest tak. Obserwuje to od kiedy mam przyjemność pracować w jednej z placówek w naszej gminie. Wydaje mi się, że tyle, co w ostatnich 3 latach, chyba nie było zrobione przez wcześniejsze 10 lat. Jak się coś zaniedba, to później to trzeba nadrobić. Cieszy mnie to, że władze nie zamiatają problemu pod dywan, tylko sukcesywnie nadrabiają zaległości poprzedników

Propaganda :zzz
Cytować
 
 
#5 Marian 2018-06-02 13:44
Kęczanie jesienią tego roku będą mieli znowu wybór czy chcą realnych działań w ich gminie czy chcą igrzysk i brylowania śmierdzącego włodarza w TVP sport za ponad 100 tyś. zł. Na pierwszym zdjęciu budowa która jest dowodem na to że jak są odpowiednie osoby na stanowiskach a nie dyletanci to się da wszystko zrobić. Chciałbym tylko przypomnieć bo jak czytałem w faktach to myślałem że mnie szlag trafi że poprzednicy 3 razy(!!!!) składali wnioski o dofinansowanie budowy sali na Podlesiu i 3 razy przepadli z przyczyn formalnych tzn. poważne kłopoty intelektualne z czytania ze zrozumieniem!!! NIGDY WIĘCEJ DYLETANTÓW WE WŁADZACH KĘT!
Cytować
 
 
#4 Wojtek 2018-05-31 05:05
Cytuję Sabina:
Nie wiem czym się tu zachwycać. To przecież normalne, że czasami trzeba coś wyremontować. Czy to nie jest tak, że co roku jest coś nowego zrobione, albo wyremontowane?


Pani Sabino nie jest tak. Obserwuje to od kiedy mam przyjemność pracować w jednej z placówek w naszej gminie. Wydaje mi się, że tyle, co w ostatnich 3 latach, chyba nie było zrobione przez wcześniejsze 10 lat. Jak się coś zaniedba, to później to trzeba nadrobić. Cieszy mnie to, że władze nie zamiatają problemu pod dywan, tylko sukcesywnie nadrabiają zaległości poprzedników
Cytować