Strona główna Aktualności Najnowsze Bastion utrzymuje równą formę
Bastion utrzymuje równą formę PDF Drukuj Email

 

Bastion utrzymuje równą formę

W minioną sobotę Klub Strzelecki Bastion Kęty wziął udziłał w zawodach I.P.S.C.Air Soft Level I (International Practical Shootin Confederation) w Bielsku Białej. Zawody, były te zorganizowane przez zaprzyjaźniony Klub ARMA-IPA. Kęccy strzelcy zdobyli na tych zawodach dwa drugie miejsca.


Wyniki tym bardziej cieszą gdyż wystartowała tylko dwójka naszych zawodników. I.P.S.C. czyli strzelanie dynamiczne polega na strzelaniu do tarcz i popperów
( metalowych celów ) przy jednoczesnym pokonywaniu przeszkód. Liczy się tu celność i szybkość.


Następne zawody tego typu odbędą się w Rybniku. KS Bastion Kęty jest pierwszym i jak na razie jedynym Klubem strzeleckim w Kętach zrzeszonym w Kanadyjskiej federacji I.P.S.C, ponadto posiada instruktorów mogących szkolić w tej dziedzinie strzelectwa.


W zawodach wzięło udział około 40 osób z różnych klubów, jak zawsze zabawa i rywalizacja była wspaniała i na wysokim poziomie. Wyniki z sobotnich zawodów: Krzysztof Piwowarczyk ( kategoria Junior) II Miejsce Dawid Grygierczyk (kategoria Regular) II miejsce


Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

A wszystkich zainteresowanych zapraszamy na konto Facebook i strone internetową:
https://www.facebook.com/ksbastion?fref=ts

http://www.ksbastion.malopolska.pl/#

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 15 kwietnia 2014 21:16