Strona główna Category Table Burmistrz "posprzątał" Komax.
Burmistrz "posprzątał" Komax. PDF Drukuj Email

Burmistrz  "posprzątał" Komax.

 

Komentarze  

 
#4 Bezstronny 2013-07-18 16:08
To ze nie jestem bąkowcem to chyba sam widzisz po ortografii.
Cytować
 
 
#3 Bezstronny 2013-07-18 15:55
Nie jestem jak mnie nazwałes bąkowcem. Słowo posòwa jest w słowniku języka polskiego, proszę do niego zaglądać.Pisze nie na komputerze tylko z telefonu z opcja uzupełniania słòw.Tak zgadza sie nie z czasownikami piszemy osobno aczkolwiek ortografia nie jest najważniejsza dla mnie.Jedno zdanie"sami sie wysypiecie".
Cytować
 
 
#2 stary kęczanin 2013-07-18 07:52
A ja "jestem w głębokim szoku", gdy osoba tak troskliwa o wysoki poziom innych pisze "posówa". Bolesna wpadka. Poza tym partykułę "nie" z czasownikami pisze się osobno, to a propos "niezszkodziło" . Zatem, zanim "bezstronny" bąkowcu zaczniesz dbać o poziom innych, najpierw zadbaj o własny. Oczywiście możesz to uznać za jadowitą uwagę w stylu szkła kontaktowego, ale mała lekcja polszczyzny nie zaszkodzi (widzisz, jak to się pisze?).
Cytować
 
 
#1 Bezstronny 2013-07-17 23:21
Ta strona to porażka opozcji.Jestem w głębokim szoku że Pan Krzysztof Klęczar człowiek zdolny, który wiele osiągnął w młodym wieku posòwa się do wspòłtworzenia stron o tak niskim,dobrze wychowany bierze udział w tworzeniu takiej szmiry.Gdzie kultura i dyskusja,argume nty rzeczowe?Co to za poziom?I te zdjecia?Tu jest pełno jadu ta strona to gniazdo szerszeni.Jeste ście gorsi od szkła kontaktowego.Ta kim poziomem nigdy władz nie pokonacie.A Pan Ficon no cóż tonacy brzytwy sie chwyta trzymał z Olejarzem nie wypalilo teraz Pan Kleczar oby tylko to Panu Krzyskowi niezaszkodzilo.
Cytować