DROGA NIEZGODY PDF Drukuj Email
środa, 05 czerwca 2013 23:12

 

 

DROGA NIEZGODY

 

Komentarze  

 
#8 obserwator 2013-06-19 18:31
http://www.kety.pl/pl/news/stanowisko-ws-budowy-cznika-ul-sobieskiego-i-wi-tokrzyskiej-w-k-tach#refresh

żenada panie Ficoń
Cytować
 
 
#7 Rafaello 2013-06-17 20:43
Cytuję MDV:
[quote
Faktem jest jedynie, że pewnie ten cały Bąk już drugi raz nie będzie burmistrzem.
Choć kto wie...No pewnie będzie drugi raz burmistrzem , jak wszyscy wyjadą :) :lol:
Cytować
 
 
#6 MDV 2013-06-07 21:52
Cytuję Paprotka:
Nigdy nie jest za póżno aby zademonstrować niezadowolenie z władzy i domagać się żeby ten człowiek dostał co mu się prawnie należy, a o co bezskutecznie walczy. Myslę że również mieszkańcy Os.Kamieniec I ul.Młodzieży Polskiej chętnie by burmistrzowi "podziękowali" za skatepark 50 m od okien ich domów mimo wyrażnego sprzeciwu tychże ludzi.


Tak, tak, wszyscy o tym piszą i swoje zdanie mają, ale jakoś nikt się za tym człowiekiem OSOBIŚCIE nie wstawił ani w innej sprawie tego typu.
Nikt nic nie zrobi.
Faktem jest jedynie, że pewnie ten cały Bąk już drugi raz nie będzie burmistrzem.
Choć kto wie...
Cytować
 
 
#5 Paprotka 2013-06-07 18:14
Nigdy nie jest za póżno aby zademonstrować niezadowolenie z władzy i domagać się żeby ten człowiek dostał co mu się prawnie należy, a o co bezskutecznie walczy. Myslę że również mieszkańcy Os.Kamieniec I ul.Młodzieży Polskiej chętnie by burmistrzowi "podziękowali" za skatepark 50 m od okien ich domów mimo wyrażnego sprzeciwu tychże ludzi.
Cytować
 
 
#4 MDV 2013-06-07 16:44
Cytuję Paprotka:
Cytuję miro:
Co tu komentować. Trzeba zrobić tak jak mieszkańcy Brzeszcz zebrać się, przejść pod UG niech zobaczą media ilu jest oburzonych ludzi w Kętach. Niech organy ścigania zainteresują się taką "determinacją" władzy w budowie tej "autostrady".

Proponuję ustalić termin tego przejścia i poinformować jak największą ilość mieszkańców naszej Gminy.


Trochę na to za późno.
Cytować
 
 
#3 pLaszczak 2013-06-07 09:59
nic dodać, nic ująć. OTO BURMISTRZ NASZEJ GMINY!!!
Cytować
 
 
#2 Paprotka 2013-06-06 20:38
Cytuję miro:
Co tu komentować. Trzeba zrobić tak jak mieszkańcy Brzeszcz zebrać się, przejść pod UG niech zobaczą media ilu jest oburzonych ludzi w Kętach. Niech organy ścigania zainteresują się taką "determinacją" władzy w budowie tej "autostrady".

Proponuję ustalić termin tego przejścia i poinformować jak największą ilość mieszkańców naszej Gminy.
Cytować
 
 
#1 miro 2013-06-06 18:27
Co tu komentować. Trzeba zrobić tak jak mieszkańcy Brzeszcz zebrać się, przejść pod UG niech zobaczą media ilu jest oburzonych ludzi w Kętach. Niech organy ścigania zainteresują się taką "determinacją" władzy w budowie tej "autostrady".
Cytować