Strona główna Aktualności Najnowsze Awantura w Bulowicach
Awantura w Bulowicach PDF Drukuj Email

Gorący temat w Bulowicach. Wymieniać, czy nie wymieniać?

W związku z ograniczeniami dotyczącymi maksymalnej liczby osób, które mogą się spotkać, nie wiadomo czy w najbliższym czasie uda się zorganizować Zebranie Wiejskie, na którym można by było poruszyć temat wymiany wiat przystankowych. Dlatego grupa inicjatywna postanowiła zapytać mieszkańców o zdanie za pośrednictwem mediów społecznościowych. (na stronie Bulowic na FB w komentarzach pod artykułem dot. wiat). 

Poruszony temat zauważył również lokalny portal informacyjny. Z tego artykułu wynika, że radnym, który był przeciwny burzeniu starych wiat, był Lesław Kuźma. Czemu on sam w rozmowie z dziennikarzem zaprzecza i stwierdza, że to nieprawda, i że takie słowa z ust jego nie padły. Więc jak to było naprawdę?

Odszukaliśmy nagranie z XX sesji Rady Miejskiej w Kętach, na której również był poruszany opisany temat. Na nieszczęście pana radnego od kilku lat wszystkie sesje są nagrywane. Te czasy, że można było manipulować i mówić coś w zależności od sytuacji w jakiej się znajdzie już minęły. Panie radny warto ważyć słowa zanim zarzuci się komuś napisanie nieprawdy.