Strona główna Aktualności Najnowsze Budżet Obywatelski na 2020 rok
Budżet Obywatelski na 2020 rok PDF Drukuj Email

Poznaj zadania i oddaj swój głos! Budżet Obywatelski w Twoich rękach!

Już niebawem rozpocznie się głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego. To doskonała okazja do poparcia tych inwestycji, które są ważne dla mieszkańców, bo pomysły do realizacji złożyli oni sami. Jakie zadania mają szansę? Jak może zmienić się Twoja okolica? Sprawdź to i weź udział w głosowaniu!

 

W tegorocznej edycji zostało złożonych 30 formularzy propozycji zadań do realizacji w dzielnicach i sołectwach: dzielnica Nowe Miasto - 4, dzielnica Stare Miasto - 7, dzielnica Podlesie -3, sołectwo Bielany – 1, sołectwo Bulowice – 4, sołectwo Łęki – 2, sołectwo Malec – 2, sołectwo Nowa Wieś – 4, sołectwo Witkowice – 3.

- Zachęcam wszystkich mieszkańców do udziału. To ważne, by wygrały te zadania, które cieszą się największą popularnością, a więc im więcej osób odda swój głos, tym lepiej – mówi Krzysztof Jan Klęczar, burmistrz Gminy Kęty.

Głosować można w wyznaczonych punktach (spis punktów >>> tutaj <<<) na kartach do głosowania lub za pomocą strony internetowej, na której znajdują się wszystkie informacje o BO - www.budzetobywatelski.kety.pl.


Serdecznie zachęcamy do głosowania, które trwać będzie do 19 października. W razie pytań można kontaktować się pod numerem telefonu (33) 844-76-00 wew. 121.

 

LISTA ZADAŃ Z PODZIAŁEM NA DZIELNICE I SOŁECTWA WRAZ Z OPISEM ORAZ PLANOWANYM KOSZTEM REALIZACJI - TUTAJ